O paznokcie można dbać nie tylko od zewnątrz – używając odżywki i innych preparatów przeznaczonych do zewnętrznego używania, ale także od wewnątrz. Ranking tabletek na paznokcie pomoże Ci wybrać najlepszy produkt.

Sprawdziliśmy, które suplementy diety są najbardziej skuteczne i warte uwagi konsumentek. Wzięliśmy pod uwagę nie tylko kryterium ceny, ale również bogaty skład, charakter wykorzystanych składników oraz sposób działania. W taki sposób powstał nasz ranking tabletek na paznokcie.

Sprawdź ranking najlepszych tabletek na paznokcie!

ProduktIDBSOCV
Grinday Look Up
Vitapil
Olimp Selen
Skrzypovita
Skrzyp + Vit z Bambusem
Dervit
L’biotica Włosy i Paznokcie
Kerabione
Biotynox

I – ilość składników aktywnych
D – porcja składników aktywnych
B – badania naukowe
S – standaryzacja
O – opatentowane składniki aktywne
C – czysty skład, bez sztucznych dodatków
V – dla wegan


Grinday Look Up

Suplement diety zawiera dużą ilości składników aktywnych w sporych porcjach. W składzie opatentowane i standaryzowane ekstrakty o potwierdzonym w badaniach naukowych wpływie na organizm. Czysty skład, bez chemicznych dodatków w formule wegańskiej.


Vitapil

Suplement diety zawiera sporą ilości składników aktywnych w odpowiednich porcjach. W składzie opatentowane i standaryzowane ekstrakty o potwierdzonym w badaniach naukowych wpływie na organizm. Nie jest suplementem clean label gdyż zawiera barwnik oraz substancję przeciwzbrylającą. Odpowiedni dla wegan.


Olimp Selen

Suplement diety zawiera sporą ilości składników aktywnych w odpowiednich porcjach. W składzie opatentowane i standaryzowane ekstrakty o potwierdzonym w badaniach naukowych wpływie na organizm. Nie jest suplementem clean label gdyż zawiera barwnik oraz substancję przeciwzbrylającą.


Skrzypovita

Suplement diety zawiera sporą ilości składników aktywnych w odpowiednich porcjach. Nie posiada w składzie opatentowanych i standaryzowanych ekstraktów o potwierdzonym w badaniach naukowych wpływie na organizm. Nie jest suplementem clean label gdyż zawiera barwnik oraz substancję przeciwzbrylającą.


Skrzyp + Vit z Bambusem

Suplement diety zawiera sporą ilości składników aktywnych. Nie posiada w składzie opatentowanych i standaryzowanych ekstraktów o potwierdzonym w badaniach naukowych wpływie na organizm. Nie jest suplementem clean label gdyż zawiera barwnik oraz substancję przeciwzbrylającą.